0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain La Liga
FC Barcelona
-
-
Getafe
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Union Deportiva Almeria
-
-
Atletico Madrid
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Alaves
-
-
Real Mallorca
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Granada CF
-
-
Valencia CF
Cancelled
۱۶:۳۰
  Germany Bundesliga
VfB Stuttgart
-
-
1. FC Koln
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
FC Bayern Munich
-
-
RB Leipzig
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SV Werder Bremen
-
-
SV Darmstadt 98
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Borussia Monchengladbach
-
-
VfL Bochum
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
1. FC Union Berlin
-
-
FC Heidenheim 1846
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Turkey Super Lig
Fenerbahce SK
-
-
Kasimpasa SK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Gazisehir Gaziantep FK
۰
۰
Istanbul Basaksehir FK
inprogress
۱۶:۳۰
Konyaspor
-
-
Hatayspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Kayserispor
۳
۲
Ankaragucu
Finished
۱۴:۰۰
  Italy Serie A
Genoa
-
-
Udinese Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Sassuolo
-
-
Empoli
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Salernitana
-
-
SSD Monza 1912
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  England Championship
Hull City AFC
۱
۱
West Bromwich Albion FC
inprogress
۱۶:۰۰
  Australia A-League
Sydney FC
۱
۱
Melbourne City FC
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide United FC
۱
۲
Western Sydney Wanderers
Finished
۱۲:۱۵
Perth Glory
۰
۰
Wellington Phoenix FC
Finished
۱۴:۱۵
  Netherlands Eredivisie
FC Zwolle
-
-
PSV Eindhoven
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
NEC Nijmegen
-
-
Sparta Rotterdam
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
RKC Waalwijk
-
-
Fortuna Sittard
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Colombia Primera A
Fortaleza FC
۱
۱
Boyaca Chico
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Pasto
۰
۱
Deportivo Cali
Finished
۰۴:۵۰
Rionegro Aguilas Doradas
۲
۰
Envigado
Finished
۰۲:۴۰
  India Indian Super League
Odisha FC
۰
۰
Mohun Bagan Super Giant
Finished
۱۵:۰۰
Bengaluru FC
-
-
Hyderabad FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Frosinone U19
۱
۱
Cagliari U19
inprogress
۱۵:۳۰
AC Milan U19
۱
۱
Inter Milan U19
inprogress
۱۵:۳۰
Empoli U19
۳
۳
Lecce U19
Finished
۱۳:۳۰
Hellas Verona U19
۲
۰
Juventus U19
Finished
۱۳:۳۰
Sampdoria U19
-
-
Monza U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Germany 3.Liga
SSV Ulm
۰
۰
FC Ingolstadt 04
inprogress
۱۶:۳۰
SC Verl 1924
-
-
TSV 1860 Munchen
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
SpVgg Unterhaching
۰
۰
BV Borussia 09 Dortmund II
inprogress
۱۶:۳۰
Viktoria Koln 1904
۰
۰
SV 1916 Sandhausen
inprogress
۱۶:۳۰
1.FC Dynamo Dresden
۱
۱
SC Rot-Weiss Essen
inprogress
۱۶:۳۰
SSV Jahn Regensburg
۰
۰
FC Erzgebirge Aue
inprogress
۱۶:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Caroline Springs George Cross
۱
۱
Brunswick City
Finished
۱۰:۰۰
Langwarrin SC
۲
۱
North Geelong Warriors
Finished
۱۱:۳۰
  Japan J League
Shonan Bellmare
۱
۲
Kawasaki Frontale
Finished
۰۹:۳۰
Sagan Tosu
۱
۲
Albirex Niigata
Finished
۰۸:۳۰
Avispa Fukuoka
۰
۰
Consadole Sapporo
Finished
۰۸:۳۰
Cerezo Osaka
۲
۲
FC Tokyo
Finished
۰۹:۳۰
Machida Zelvia
۱
۱
Gamba Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Jubilo Iwata
۰
۲
Vissel Kobe
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Maitland
۰
۱
Valentine Phoenix
Finished
۰۷:۰۰
Edgeworth Eagles
۰
۰
Weston Workers
Cancelled
۰۷:۰۰
Cooks Hill United
۱
۲
Newcastle Olympic
Finished
۰۹:۳۰
Lake Macquarie City FC
۰
۳
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۱:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group D
Trinidad and Tobago U20
۳
۲
Saint Vincent and The Grenadines U20
Finished
۰۲:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Western Strikers SC
۱
۱
Fulham United FC
Finished
۰۸:۰۰
Cumberland United
۲
۲
Sturt Lions
Finished
۰۸:۰۰
Salisbury United
۴
۱
Adelaide Vipers
Finished
۰۸:۰۰
West Torrens Birkalla
۱
۱
West Adelaide
Finished
۰۸:۰۰
Adelaide Cobras
۱
۲
Playford Patriots
Finished
۰۸:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Gladesville Ryde Magic
۴
۲
Western Rage FC
Finished
۰۹:۳۰
Rydalmere Lions
۰
۱
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
Sydney University SFC
۲
۲
Inner West Hawks
Finished
۰۹:۳۰
Dunbar Rovers FC
۰
۰
Blacktown Spartans
Finished
۱۱:۳۰
Prospect United FC
۳
۳
Mounties Wanderers
Finished
۱۱:۳۰
Macarthur Rams
۰
۰
Nepean FC
Finished
۱۱:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۴
۲
Granville Rage FC
Finished
۰۹:۳۰
Central Coast United
۴
۱
Bankstown United FC
Finished
۰۹:۳۰
UNSW FC
۲
۱
Inter Lions FC
Finished
۱۱:۳۰
South Coast Flame FC
-
-
Parramatta FC
Finished
۱۱:۳۰
SD Raiders FC
۰
۱
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۱:۳۰
Dulwich Hill F.C.
۱
۳
Bulls FC Academy
Finished
۱۱:۳۰
  Israel Leumit League U19
Hapoel Haifa U19
۲
۰
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Umm al-Fahm U19
۲
۱
Maccabi Achi Nazareth U19
inprogress
۱۵:۲۰
Ashdod Rafi Elbaz U19
۰
۴
Beitar Jerusalem U19
Finished
۱۰:۳۰
Maccabi Herzliya U19
۱
۰
Hapoel Ironi Acre U19
Finished
۱۲:۳۰
Bnei Sakhnin FC U19
۱
۰
Maccabi Netanya U19
Finished
۱۲:۳۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
۱
۱
Hapoel Afula U19
Finished
۱۲:۳۰
SC Newe Yosef U19
۴
۳
Hapoel Herzliya U19
Finished
۱۲:۳۰
Ashdod U19
۰
۳
Hapoel Hadera U19
Finished
۱۳:۴۰
Maccabi Tel Aviv U19
۵
۰
Hapoel Raanana U19
Finished
۱۳:۴۵
Maccabi Haifa U19
۱
۲
Maccabi Petach Tikva U19
Finished
۱۳:۵۰
Hapoel Tel Aviv U19
۲
۲
Hapoel Beer Sheva U19
Finished
۱۴:۰۰
Hapoel Kiryat Shmona U19
۲
۰
Hapoel Kfar Saba U19
Finished
۱۴:۳۰
  India I-League
Inter Kashi FC
۱
۱
Real Kashmir FC
Finished
۱۴:۳۰
Churchill Brothers
۰
۰
Gokulam FC
inprogress
۱۷:۰۰
  Saudi Arabia Profesional League
Al-Tai
-
-
Al Ahli Jeddah
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Al Hazm
-
-
Al-Khaleej
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  France Ligue 1
FC Lorient
-
-
FC Nantes
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Racing Club Strasbourg
-
-
Stade Brestois 29
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
TSV Eintracht Braunschweig
۱
۱
Hertha BSC Berlin
inprogress
۱۵:۳۰
VfL Osnabruck
۱
۰
Hannover 96
inprogress
۱۵:۳۰
1.FC Magdeburg
-
-
FC Schalke 04
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FC Kaiserslautern
۰
۲
Karlsruher SC
inprogress
۱۵:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Farense
-
-
Moreirense
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Estrela Amadora
-
-
Chaves
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Hills United FC
۱
۲
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۱:۳۰
St. George Saints
۰
۰
Blacktown City FC
Finished
۱۱:۳۰
Sydney Olympic FC
۰
۱
St George City FA
Finished
۰۹:۳۰
Sutherland Shire Sharks
۰
۰
NWS Spirit FC
Finished
۰۹:۰۰
  Thailand Thai League 2
Customs United FC
۲
۱
Chiangmai FC
Finished
۱۴:۰۰
Phrae United
۱
۰
Pattaya United FC
Finished
۱۴:۳۰
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
۱
۰
Lampang FC
Finished
۱۵:۰۰
Ayutthaya United FC
۲
۰
Samut Prakan City FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persis Solo
۲
۱
Persik Kediri
Finished
۱۱:۳۰
PSM Makassar
۰
۰
Bali United Pusam
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Rydalmere Lions U20
۱
۳
Bonnyrigg White Eagles U20
Finished
۰۸:۳۰
Sutherland Sharks U20
۱
۲
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۱:۰۰
St George Saints U20
۲
۱
Blacktown City U20
Finished
۰۹:۳۰
Macarthur Rams U20
۲
۲
Nepean FC U20
Finished
۰۹:۳۰
SD Raiders U20
۲
۰
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Sunshine Coast Wanderers U23
۲
۰
Gold Coast United U23
Finished
۱۱:۴۵
Rochedale Rovers U23
۲
۲
Redlands United U23
Finished
۰۹:۳۰
Peninsula Power U23
۲
۴
Queensland Lions U23
Finished
۰۹:۴۵
  Germany Bundesliga U19
FC St. Pauli U19
۰
۱
Hertha BSC Berlin U19
inprogress
۱۶:۳۰
Bayern Munich U19
۲
۴
TSG Hoffenheim U19
Finished
۱۳:۳۰
CZ Jena U19
۳
۰
Dynamo Dresden U19
inprogress
۱۵:۳۰
VfL Wolfsburg U19
۳
۰
VfL Osnabrück U19
inprogress
۱۵:۳۰
Nurnberg U19
۰
۰
Karlsruher SC U19
inprogress
۱۶:۳۰
Werder Bremen U19
۰
۱
Hannover 96 U19
inprogress
۱۵:۳۰
SV Sandhausen U19
۰
۳
FSV Mainz 05 U19
inprogress
۱۵:۳۰
Hamburger SV U19
۱
۲
RB Leipzig U19
Finished
۱۳:۳۰
SpVgg Greuther Furth U19
۲
۴
1. FC Heidenheim U19
inprogress
۱۵:۳۰
FC Ingolstadt 04 U19
۱
۱
TSV 1860 Munich U19
inprogress
۱۵:۳۰
FC Augsburg U19
۰
۴
VfB Stuttgart U19
inprogress
۱۵:۳۰
Hansa Rostock U19
۰
۰
1 FC Union Berlin U19
inprogress
۱۶:۳۰
  Portugal Liga Segunda
CD Tondela
۱
۱
Uniao Leiria
Finished
۱۴:۳۰
Nacional Madeira Funchal
-
-
FC Penafiel
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Santa Clara
-
-
UD Oliveirense
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Porto B
-
-
Leixoes
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Benfica Lisbon B
-
-
Vilaverdense FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۳
۴
Gold Coast United (W)
Finished
۱۲:۳۰
Brisbane Olympic (W)
۲
۳
Mitchelton (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۲
Hebar 1918 Pazardzhik
Finished
۱۴:۱۵
PFC Cherno More Varna
۰
۰
PFC CSKA Sofia
inprogress
۱۶:۴۵
PFC Levski Sofia
-
-
Arda Kardzhali
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
  Australia Queensland Premier League U23
Mitchelton U23
۲
۱
Broadbeach United U23
Finished
۱۱:۳۰
Logan Lightning U23
۳
۱
Southside Eagles U23
Finished
۱۲:۰۰
Brisbane Strikers U23
۱
۱
SWQ Thunder U23
Finished
۱۱:۳۰
  Hong Kong Premier League
Lee Man Warriors FC
۰
۰
Wofoo Tai Po
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong Rangers
۲
۳
North District FC
Finished
۱۰:۳۰
  Vietnam U19 Championship
Nghe An U19
۰
۱
Viettel U19
Finished
۱۰:۳۰
Hoang Anh Gia Lai U19
۳
۰
Phu Yen U19
Finished
۱۰:۳۰
Khanh Hoa U19
۲
۱
Binh Phuoc U19
Finished
۱۲:۳۰
Thanh Hoa U19
۰
۱
Ha Noi U19
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Caroline Springs George Cross U23
۲
۱
Brunswick City U23
Finished
۰۷:۳۰
Langwarrin U23
۰
۱
North Geelong U23
Finished
۰۹:۰۰
  Mexico LIGA MX
Necaxa
۱
۱
Pachuca CF
Finished
۰۶:۳۰
FC Juarez
۰
۳
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۶:۴۰
Puebla
۰
۲
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Talleres Remedios Escalada
۰
۱
CA Estudiantes Caseros
Finished
۰۰:۳۵
CA Defensores de Belgrano
۰
۰
Temperley
Finished
۰۳:۴۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Alanyaspor U19
۲
۱
Istanbulspor U19
Finished
۱۲:۰۰
Bodrumspor U19
۶
۲
Denizlispor U19
Finished
۱۲:۳۰
Sakaryaspor U19
۱
۳
Pendikspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Goztepe SK U19
۱
۰
Umraniyespor U19
Finished
۱۲:۳۰
Caykur Rizespor U19
۰
۰
Keciorengucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Karagumruk U19
۲
۲
Eskisehirspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Manisa U19
۰
۰
Adanaspor FK U19
Finished
۱۲:۳۰
Bayrampasa U19
۰
۵
Bursaspor U19
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Serie B
Calcio Como
-
-
AC Parma
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Ternana
-
-
Calcio Lecco
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Brescia
۰
۰
AC Reggiana 1919
inprogress
۱۶:۳۰
Pisa
-
-
SSC Venezia
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Feralpisalo
۰
۱
Ascoli
inprogress
۱۶:۳۰
FC Sudtirol Bolzano
۰
۰
Bari
inprogress
۱۶:۳۰
Cremonese
۰
۱
Palermo
inprogress
۱۶:۳۰
Cittadella
۱
۱
Catanzaro
inprogress
۱۶:۳۰
  England National League North
Bishop's Stortford
-
-
Chorley
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Gloucester City FC
-
-
Scarborough Athletic
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Kings Lynn
-
-
Farsley Celtic F.C.
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Southport FC
-
-
Hereford FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Chester FC
-
-
Spennymoor Town
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Banbury United FC
-
-
South Shields
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Scunthorpe United
-
-
Alfreton Town FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Tamworth FC
-
-
Curzon Ashton
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Peterborough Sports
-
-
Rushall Olympic
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Darlington
-
-
Buxton
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Warrington Town
-
-
Brackley Town FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Germany Regionalliga North
Hannover 96 II
۱
۱
Weiche Flensburg 08
inprogress
۱۵:۳۰
Teutonia Ottensen
۰
۱
KSV Holstein Kiel II
Finished
۱۴:۳۰
1. FC Phoenix Luebeck
۰
۱
TuS Blau-Weiss Lohne
inprogress
۱۵:۳۰
SV Meppen
-
-
SSV Jeddeloh
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Thailand Thai League 1
Prachuap FC
۱
۰
Khon Kaen United
Finished
۱۵:۰۰
Buriram United FC
۶
۲
Police Tero FC
Finished
۱۴:۳۰
Port F.C.
۱
۰
Trat FC
inprogress
۱۵:۳۰
Chiangrai United FC
۰
۲
Lamphun Warrior FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Naft
۱
۱
Al Minaa
Finished
۱۴:۳۰
AL Zawraa SC
۱
۰
Al-Karkh
inprogress
۱۷:۰۰
  Algeria Youth League
JS Bordj Menaiel U21
۲
۱
E Sour El Ghozlane U21
Finished
۱۳:۳۰
MSP Batna U21
۲
۲
USM El Harrach U21
Finished
۱۳:۳۰
GC Mascara U21
۲
۱
RC Arba U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Mostaganem U21
۱
۱
RC Kouba U21
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Medea U21
۰
۱
SKAF Khemis Miliana U21
Finished
۱۳:۳۰
NRB Teleghma U21
۲
۰
AS Ain M'lila U21
Finished
۱۳:۳۰
MC El Bayadh U21
۰
۱
MC Alger U21
Finished
۱۲:۳۰
MC El Eulma U21
۳
۲
AS Khroub U21
Finished
۱۳:۳۰
MCB Oued Sly U21
۲
۱
WA Boufarik U21
Finished
۱۳:۳۰
Temouchent U21
۱
۴
JSM Tiaret U21
Finished
۱۳:۳۰
JS Guir U21
۱
۶
ES Mostaganem U21
Finished
۱۳:۳۰
ESM Kolea U21
۱
۱
NA Hussein Dey U21
Finished
۱۳:۳۰
USM Annaba U21
۰
۱
Olympique Akbou U21
Finished
۱۳:۳۰
  Romania Liga 2
CS Dacia Mioveni
۱
۰
CSM Alexandria
Finished
۱۲:۳۰
CSM Scolar Resita
۳
۱
CSA Steaua Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
CS Tunari
۰
۱
Unirea Dej
Finished
۱۲:۳۰
CS Corvinul Hunedoara
۳
۰
CSM Slatina
Finished
۱۲:۳۰
ACS Dumbravita
۰
۲
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۲:۳۰
Chindia Targoviste
۰
۰
Metaloglobus Bucuresti
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Victoria U23
Dandenong Thunder U23
۲
۴
Heidelberg Utd U23
Finished
۰۹:۰۰
South Melbourne U23
۲
۱
Hume City U23
Finished
۰۷:۳۰
Green Gully U23
۲
۱
Manningham Utd Blues U23
Finished
۰۷:۳۰
Port Melbourne U23
۳
۱
Moreland City U23
Finished
۱۲:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Supersport United Reserves
۴
۱
Chippa United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Lamontville Golden Arrows Reserves
۰
۰
Moroka Swallows Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Royal AM Reserves
۳
۵
Orlando Pirates Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Polokwane City Reserves
۰
۰
Stellenbosch FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane City
۱
۰
Brisbane Roar U21
Finished
۱۱:۰۰
Peninsula Power
۰
۳
Queensland Lions SC
Finished
۱۲:۰۰
Rochedale Rovers
۲
۲
Redlands United
Finished
۱۱:۴۵
Sunshine Coast Wanderers
۰
۴
Gold Coast United
Finished
۰۹:۳۰
  Japan J2 League
Yokohama FC
۱
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۰۸:۳۰
Mito HollyHock
۱
۰
Iwaki SC
Finished
۰۸:۳۰
Fujieda MYFC
۰
۰
V-Varen Nagasaki
Finished
۰۸:۳۰
  North and Central America CONCACAF Gold Cup Women, Group A
Argentina (W)
۰
۴
USA (W)
Finished
۰۶:۴۵
Dominican Republic (W)
۰
۸
Mexico (W)
Finished
۰۴:۰۰
  Colombia Liga Femenina
Deportivo Pasto (W)
۱
۰
Junior Barranquilla (W)
Finished
۰۱:۵۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group C
Curacao U20
۱
۰
Saint Martin U20
Finished
۰۱:۳۰
Guatemala U20
۳
۱
Barbados U20
Finished
۰۴:۳۰
  Mexico Liga TDP
Corsarios de Campeche
۱
۰
Inter Playa del Carmen II
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Halcones de Rayon
۱
۲
CDC Dominguez Osos
Finished
۰۰:۳۰
Arietes FC
۰
۰
Club Canoneros Marina II
Finished
۰۱:۳۰
Club Atletico Toltecas FC
۲
۱
Hidalguense
Finished
۰۱:۴۵
La Piedad Imperial
۱
۰
Halcones de Zapopan
Finished
۰۳:۳۰
Grupo Sherwood
۱
۲
Artesanos Metepec FC II
Finished
۰۴:۳۰
Ciervos FC II
۱
۳
Toluca II
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo CDH
-
-
Tuzos Pachuca
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Xalisco FC
-
-
Atletico Acaponeta
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
UD Teror Balompie
۰
۳
Arucas CF
Finished
۰۰:۰۰
UD Tamaraceite
۰
۰
Marino
inprogress
۱۶:۰۰
  Vietnam V-League 2
Huda Hue FC
۱
۰
Binh Phuoc
Finished
۱۱:۳۰
  Serbia Prva Liga
Jedinstvo Ub
۱
۰
Radnicki Sremska Mitrovica
inprogress
۱۵:۳۰
Metalac GM
۰
۰
FK Smederevo
inprogress
۱۵:۳۰
FK Radnicki Beograd
۰
۳
FK Kolubara
inprogress
۱۵:۳۰
Macva Sabac
-
-
OFK Vrsac
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Dubocica
-
-
Tekstilac Odzaci
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato Carioca Women
Vasco da Gama (W)
۰
۰
Flamengo RJ (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
ASG Nocerina 1910
۱
۰
COS Sarrabus Ogliastra
inprogress
۱۶:۳۰
Sassari Calcio Latte Dolce
۰
۰
ASD Anzio Calcio 1924
inprogress
۱۷:۰۰
  Uganda Division 2
Mbale Heroes
۰
۰
Jinja North FC
inprogress
۱۶:۳۰
Police FC
۰
۰
Lugazi Municipal FC
inprogress
۱۶:۳۰
Kiyinda Boys
۰
۲
Kataka FC
inprogress
۱۶:۳۰
Kyetume FC
۰
۰
Kigezi Homeboys
inprogress
۱۶:۳۰
Blacks Power
۱
۰
Young Elephants FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Malta Premier League
FC Balzan
۰
۰
Hibernians Paola FC
inprogress
۱۶:۳۰
Mosta FC
-
-
Birkirkara FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
  Egypt Second Division A
Wady Degla
۰
۰
El Sekka El Hadid SC
inprogress
۱۶:۳۰
Ghazl Kafr El Dawar
۰
۰
La Viena FC
inprogress
۱۶:۳۰
Proxy SC
۰
۰
Haras El Hodood
inprogress
۱۶:۳۰
Petrojet
۱
۱
Tanta
inprogress
۱۶:۳۰
Ghazl Al Mehalla
-
-
Al Qanah
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Denmark 1st Division
AaB Aalborg
۲
۱
SonderjyskE
inprogress
۱۵:۳۰
B93 Kopenhagen
-
-
Naestved BK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Cameroon Championship Women
Eding Sport (W)
۱
۳
Amazone FAP (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
TSV Kottern
۵
۱
TSV Landsberg
inprogress
۱۵:۳۰
SV Erlbach
۰
۰
FC Ismaning
inprogress
۱۶:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
۰
۰
Heimstetten
inprogress
۱۶:۳۰
  Syria Premier League
Al-Wathbah
۱
۰
Al-Jaish
inprogress
۱۵:۳۰
Al-Wahda
۱
۱
Al Ittihad Aleppo
inprogress
۱۵:۳۰
AL Horiyah
۰
۲
Tishreen
inprogress
۱۵:۳۰
  Cyprus 3. Division
Kouris Erimi
۰
۰
Aspis Pylas
inprogress
۱۶:۳۰
Chalkanoras Idaliou
۱
۰
APEA Akrotiriou
inprogress
۱۶:۳۰
  Bulgaria B PFG
PFC Litex Lovech
۱
۱
FC Chernomorets Balchik
inprogress
۱۵:۳۰
FC Chernomorets 1919 Burgas
۱
۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
inprogress
۱۵:۳۰
PFC Spartak Pleven
۰
۰
Strumska Slava
inprogress
۱۵:۳۰
Ludogorets Razgrad B
۱
۱
PFC Montana 1921
inprogress
۱۵:۳۰
FC Yantra Gabrovo
۱
۱
FC Dunav Ruse
inprogress
۱۵:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Gwarek Tarnowskie Gory
۱
۳
Sleza Wroclaw
inprogress
۱۵:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Ballkani
۱
۱
SC Gjilani
inprogress
۱۵:۳۰
FC Malisheva
۱
۱
KF Feronikeli
inprogress
۱۵:۳۰
  North Macedonia First League
FC Struga Trim & Lum
۰
۰
KF Shkupi Skopje
inprogress
۱۶:۳۰
  Malta Challenge League
Melita FC
۱
۰
Saint Patrick FC Zabbar
inprogress
۱۶:۳۰
  Slovenia U19 League
Maribor U19
۱
۰
Celje U19
inprogress
۱۶:۳۰
ND Gorica U19
۰
۰
NK Rudar Velenje U19
inprogress
۱۶:۳۰
  Asia AFC Women Olympic Qualification
North Korea (W)
۰
۰
Japan (W)
inprogress
۱۶:۳۴
Uzbekistan (W)
۰
۳
Australia (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Denmark U19 Ligaen
FC Midtjylland U19
۴
۰
Lyngby U19
inprogress
۱۵:۳۰
  England National League
Oldham Athletic
-
-
Kidderminster Harriers
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Boreham Wood FC
-
-
AFC Fylde
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Eastleigh
۰
۰
Bromley
inprogress
۱۶:۰۰
Barnet
-
-
York City FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Altrincham
-
-
Maidenhead United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Southend United
-
-
Aldershot Town FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Dorking Wanderers
-
-
Ebbsfleet United FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Chesterfield
-
-
Rochdale
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Gateshead
-
-
Oxford City FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Woking FC
-
-
Wealdstone FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Solihull Moors
-
-
Hartlepool United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Dagenham & Redbridge
-
-
Halifax Town
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  England Isthmian League Premier
Bognor Regis Town FC
-
-
Potters Bar Town FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Enfield Town
-
-
Wingate & Finchley FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Cray Wanderers FC
-
-
Kingstonian FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Slovakia Super Liga
FC Vion Zlate Moravce
-
-
MFK Ruzomberok
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Spartak Trnava
-
-
FC Dukla Banska Bystrica
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
MSK Zilina
-
-
MFK Zemplin Michalovce
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Emirates Club Ras Al Khaimah
۰
۰
Al Wasl
inprogress
۱۷:۰۰
Hatta Dubai
۰
۱
Al Khaleej Khor Fakkan
inprogress
۱۷:۰۰
Al Sharjah SCC
-
-
Ittihad Kalba
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Al Jazira
-
-
Al-Nasr
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  World Friendly International Matches Women
Philippines (W)
۰
۱
Scotland (W)
inprogress
۱۶:۳۵
Chile (W)
۵
۱
Jamaica (W)
Finished
۰۱:۰۰
  England Premier League Cup U21
Tottenham Hotspur U21
۳
۰
Fleetwood Town U21
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Landesliga
SG Taucha 99
۰
۰
VfL Pirna-Copitz
inprogress
۱۶:۳۰
SG 2000 Mulheim-Karlich
-
-
FSG Ehrang-Pfalzel
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Africa CAF Champions League Group A
TP Mazembe Englebert
۱
۰
Pyramids FC
inprogress
۱۶:۳۰
FC Nouadhibou
-
-
Mamelodi Sundowns FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Switzerland U19 League
Winterthur U19
۰
۰
Servette U19
inprogress
۱۶:۳۰
  Finland Liigacup, Group B
KuPS Kuopio
۲
۱
AC Oulu
inprogress
۱۶:۳۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
۲
۰
Ilves
inprogress
۱۶:۱۵
  Germany Oberliga Hessen
Türk Gucu Friedberg
۱
۱
KSV 1964 Baunatal
inprogress
۱۶:۳۰
TSV Eintracht Stadtallendorf
-
-
FC Eddersheim
inprogress
۱۶:۳۰
TUS Dietkirchen
۰
۰
Hanauer SC 1960
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
FC Hanau 93
۰
۰
VfB Marburg
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Maccabi Petach Tikva
۱
۰
Hapoel Tel-Aviv
inprogress
۱۶:۳۰
Hapoel Haifa
-
-
Hapoel Bnei Sakhnin
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Hapoel Hadera
-
-
Hapoel Katamon Jerusalem
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Beitar Jerusalem
-
-
Maccabi Netanya
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Maccabi Tel-Aviv
-
-
Hapoel Beer-Sheva
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
Viktoria Aschaffenburg
۰
۰
Bayern Munich II
inprogress
۱۶:۳۰
Turkgucu Munchen
۰
۰
TSV Aubstadt
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
TSV Buchbach
۰
۰
1. FC Eintracht Bamberg
inprogress
۱۶:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۰
۱
DJK Vilzing
inprogress
۱۶:۳۰
  England League One
Cambridge United
۰
۱
Peterborough United
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Hansa Rostock II
۰
۰
FSV Zwickau
inprogress
۱۶:۳۰
FC Energie Cottbus
۱
۱
Berlin Ankaraspor 07
inprogress
۱۵:۳۰
Luckenwalde
۰
۳
FC Carl Zeiss Jena
inprogress
۱۵:۳۰
FC Rot-Weiss Erfurt
-
-
VSG Altglienicke
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Republic of Kosovo First League
KF Ramiz Sadiku
۳
۲
KF Vjosa
inprogress
۱۵:۳۰
  Chile Primera B
Curico Unido
۲
۰
Union San Felipe
Finished
۰۴:۰۰
  Japan J3 League
FC Gifu
۴
۱
Fukushima United FC
Finished
۰۹:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۰
۱
SC Sagamihara
Finished
۰۸:۳۰
Nara Club
۱
۲
F.C. Ryukyu
Finished
۰۸:۳۰
Omiya Ardija
۴
۱
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide City
۴
۰
South Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Croatia Raiders
۴
۱
Croydon Kings
Finished
۰۸:۰۰
Adelaide United U21
۰
۵
Campbelltown City
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Comets
۲
۰
Adelaide Olympic
Finished
۰۹:۱۵
  Australia South Australia Premier League Reserves
Adelaide City Reserves
۲
۰
South Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Adelaide Comets Reserves
۴
۳
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۷:۰۰
Adelaide Croatia Raiders Reserves
۰
۳
Croydon Kings Reserves
Finished
۰۵:۳۰
Modbury Jets Reserves
۱
۶
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۵:۴۵
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Chihuahua FC
۲
۰
Mexicali FC
Finished
۰۵:۳۰
Club Calor
۰
۰
Saltillo FC
Finished
۰۵:۰۰
CF Orgullo Reynosa
۱
۱
Los Cabos United
Finished
۰۵:۱۵
  Mexico Liga Premier Serie B
FC Santiago
۰
۰
Chilangos FC
Finished
۰۴:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group A
Nicaragua U20
۸
۰
British Virgin Islands U20
Finished
۰۴:۳۰
Cuba U20
۱۳
۰
Anguilla U20
Finished
۰۱:۳۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Deportivo Nacional
۰
۱
SV Britannia
Finished
۰۳:۳۰
  Australia NPL Victoria
Port Melbourne Sharks SC
۳
۱
Moreland City FC
Finished
۱۰:۳۰
Dandenong Thunder SC
۰
۲
Heidelberg United
Finished
۱۱:۳۰
  Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers
۰
۱
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۳:۰۰
Boston River
-
-
Danubio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group E
Puerto Rico U20
۵
۰
Saint Kitts and Nevis U20
Finished
۰۲:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Luqueno
۱
۱
General Caballero JLM
Finished
۰۲:۰۰
  Chile Primera Division
Universidad Catolica
۰
۱
Nublense
Finished
۰۱:۳۰
Coquimbo Unido
۳
۱
Copiapo
Finished
۰۴:۰۰
  Panama Liga Prom
San Francisco FC Reserves
۱
۲
Veraguas FC Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Panama City FC
۱
۱
UMECIT Reserves
Finished
۰۳:۳۰
  World Friendly Club Matches
Tarup-Paarup IF
۱
۱
Næsby BK
inprogress
۱۵:۳۰
FK Suduva Marijampole
۳
۰
FK Jelgava
inprogress
۱۵:۳۰
FC Zbrojovka Brno
۰
۱
SK Sigma Olomouc 2
inprogress
۱۶:۳۰
Spartak Myjava
۰
۲
Vyskov
inprogress
۱۶:۳۰
Launceston United (W)
۰
۴
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۵:۱۵
Neman Grodno
۴
۲
FK Slutsk
Finished
۱۲:۰۰
FK Pardubice B
۱
۰
TJ Sokol Zivanice
Finished
۱۲:۳۰
Zbrojovka Brno B
۱
۲
FC Slovan Rosice
Finished
۱۲:۳۰
Fremantle City FC (W)
۳
۰
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
SK Slovan Bratislava B
۱
۰
SKF Sered
Finished
۱۳:۰۰
FK Jedinstvo Stara Pazova
۵
۱
FK Podunavac Belegis
Finished
۱۳:۱۵
Fk Arsenal Ceska Lipa
۰
۳
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۳:۳۰
FC Isloch Minsk Raion
۲
۲
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۳:۳۰
SK Lisen
۱
۱
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۳:۳۰
FK Hodonín
۴
۲
Bzenec
Finished
۱۳:۳۰
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
۱
۲
Victoria Sulejowek
Finished
۱۳:۳۰
FK Usti nad Labem
۰
۲
FK Pribram
Finished
۱۳:۳۰
Slovan Velvary
۲
۰
FK Robstav
Finished
۱۳:۳۰
FK Viktoria Zizkov
۲
۱
Viktoria Plzen B
Finished
۱۳:۳۰
SK Sokol Brozany
۱
۱
Povltavska FA
Finished
۱۳:۳۰
TJ Start Brno
۳
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۴:۰۰
FK Samorin
۱
۱
Povazska Bystrica
Finished
۱۴:۰۰
Ishoj
۲
۱
Bronshoj BK
Finished
۱۴:۰۰
Sotra Sportsklubb
۴
۲
IL Sandviken
Finished
۱۴:۳۰
Motorlet Praha
۲
۳
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۴:۳۰
Perth SC (W)
۳
۰
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Wieczysta Krakow
۲
۰
Rekord Bielsko-Biala
Finished
۱۴:۳۰
Shakhtyor Soligorsk
۵
۳
Dinamo Brest
Finished
۱۴:۳۰
BK Frem
۱
۴
Hellerup IK
Finished
۱۴:۳۰
ND Beltinci
۲
۱
NK Fuzinar Ravne
inprogress
۱۵:۳۰
SAK Klagenfurt
۲
۲
Wolfsberger Athletik Club II
inprogress
۱۵:۳۰
FK Gornji Rahic
۱
۱
FK Sloboda Tuzla
inprogress
۱۵:۳۰
JK Nomme Kalju
۰
۰
FK Liepaja
inprogress
۱۵:۳۰
Assyriska Foreningen
۰
۱
Enskede IK
inprogress
۱۵:۳۰
NK Nafta Lendava
۰
۰
NK Polet Sv Martin
inprogress
۱۵:۳۰
Slavia Mozyr
۰
۱
Volna Pinsk
inprogress
۱۶:۰۰
Vasalunds/Essinge IF
۰
۰
FC Stockholm Internazionale
inprogress
۱۶:۱۵
Elana Torun
۰
۰
Pelikan Lowicz
inprogress
۱۶:۳۰
JJK Jyvaskyla
۰
۰
FC Vaajakoski
inprogress
۱۶:۴۵
Nordstrand
-
-
FK Arendal
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
IK Start Kristiansand
-
-
Egersund IK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FK Haugesund
-
-
Bryne FK
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Graffin Vlasim
-
-
MKF Chrudim
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Colombia Primera B
Atletico Cali F.C.
۰
۳
Llaneros FC
Finished
۰۰:۰۰
Real Cartagena
۳
۰
Bogota FC
Finished
۰۰:۰۰
  Indonesia Indonesia Championship U20
Borneo FC U20
۱
۳
PS Barito Putera U20
Finished
۱۰:۳۰
Persis Solo U20
۳
۲
Bali United U20
Finished
۱۱:۳۰
Persita Tangerang U20
۳
۲
Bhayangkara FC U20
Finished
۱۱:۳۰
  Panama LPF
Herrera FC
۱
۲
Alianza FC Panama
Finished
۰۴:۳۰
  India Sikkim S-League
Singling Sporting Club
۴
۳
Thunderbolt North United
Finished
۱۱:۰۰
Roaring Leopard FC
۰
۳
Sikkim Dragons
Finished
۱۱:۰۰
  Iceland League Cup
Valur Reykjavik
۲
۱
Fram Reykjavik
Finished
۱۴:۳۰
  Cambodia League 2
Ministry of Interior FA
۱
۰
Siem Reap
Finished
۱۲:۱۵
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Barcelona U19
۰
۲
Real Zaragoza U19
Finished
۱۴:۳۰
RCD Mallorca U19
۲
۱
SD Huesca U19
Finished
۱۴:۳۰
Racing Club Zaragoza U19
-
-
Gava U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Sabadell U19
-
-
Platges Calvia U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Germany Berlin Liga
SV Empor
۲
۱
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
Finished
۱۴:۳۰
Altglienicke II
۰
۰
Reinickendorfer Fuchse
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Segunda Federacion Women
Fundacion CD Tenerife (W)
۱
۱
Elche CF (W)
Finished
۱۴:۳۰
Bizkerre (W)
۰
۰
Viajes Interrias FF (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Cambodia Premier League
Naga World FC
۱
۱
Phnom Penh Crown
Finished
۱۴:۳۰
ISI Dangkor Senchey FC
۲
۴
Preah Khan Reach Svay Rieng
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal U23 League
Braga U23
۲
۱
Rio Ave U23
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal U19 League
Gil Vicente U19
۲
۱
Maritimo U19
Finished
۱۴:۳۰
Porto U19
۲
۱
Sporting Lisbon U19
Finished
۱۴:۳۰
Vizela U19
۰
۰
Rio Ave U19
Finished
۱۴:۳۰
SC Lusitania U19
۲
۰
Academica de Coimbra U19
inprogress
۱۵:۳۰
SC Farense U19
-
-
Famalicao U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Chaves U19
-
-
Boavista U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Estoril U19
-
-
Torreense U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Vitoria Guimaraes U19
-
-
Academico Viseu U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Vitoria Setubal U19
-
-
Alverca U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Lusitania Lourosa U19
-
-
FC Paços de Ferreira U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 4
Sultanbeyli Bld
۰
۲
Adana 1954 FK
Finished
۱۴:۳۰
Cankaya FK
۰
۱
Sebat Genclik Spor
Finished
۱۴:۳۰
  Azerbaijan Premier League
PFK Turan Tovuz
۱
۱
PFC Neftchi Baku
Finished
۱۴:۳۰
Sabayil FK
۰
۰
Sabah
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Campionato Primavera 2
Ternana U19
۰
۰
Virtus Entella U19
Finished
۱۳:۳۰
AC Pisa U19
۱
۲
Cesena U19
Finished
۱۴:۰۰
Renate U19
۰
۰
Cremonese U19
inprogress
۱۷:۰۰
Palermo U19
۰
۰
Perugia U19
inprogress
۱۷:۰۰
SS Monopoli 1966 U19
۰
۰
Cosenza Calcio U19
inprogress
۱۷:۰۰
Albinoleffe U19
-
-
Spal U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Ascoli U19
۳
۳
Benevento Calcio U19
Finished
۱۳:۳۰
Crotone U19
۳
۳
US Salernitana U19
Finished
۱۳:۳۰
Reggiana U19
۰
۰
Venezia FC U19
inprogress
۱۷:۰۰
Bari U19
۰
۰
Pescara U19
inprogress
۱۷:۰۰
AC FeralpiSalo U19
۰
۰
Como U19
inprogress
۱۷:۰۰
Padova U19
۱
۰
Cittadella U19
inprogress
۱۷:۰۰
Napoli U19
۰
۰
Spezia U19
inprogress
۱۷:۰۰
Alessandria U19
۰
۰
Parma U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Croatia U19 League
Kustosija U19
۱
۰
HNK Gorica U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Lokomotiva Zagreb U19
۱
۰
HNK Sibenik U19
inprogress
۱۶:۳۰
NK Dinamo Zagreb U19
۱
۱
HNK Rijeka U19
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Arosa U19
۱
۲
Compostela U19
Finished
۱۵:۰۰
Lugo U19
-
-
Verina U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Covadonga U19
-
-
Coruxo FC U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  India Santosh Trophy
Maharashtra FA
۱
۲
Manipur
Finished
۱۲:۳۰
Delhi FA
۰
۰
Railway FC
inprogress
۱۷:۰۰
  Bangladesh Premier League
Brothers Union
۱
۴
Bangladesh Police Club
Finished
۱۲:۳۰
Chittagong Abahani
۰
۲
Fortis Limited
Finished
۱۲:۳۰
  France National 2, Group D
Haguenau
-
-
Wasquehal
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
US Creteil
-
-
Bourg-Peronnas
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
93 Bobigny-Bagnolet-Gagny
-
-
Olympique St Quentin
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
Turkspor Dortmund 2000
-
-
SC Preussen Munster II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 1
Celta de Vigo B
-
-
Sestao River Club
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CE Sabadell
-
-
Real Union Club de Irun
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Rayo Majadahonda
-
-
UE Cornella
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ponferradina
-
-
Real Sociedad B
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sociedad Deportivo Tarazona
-
-
Unionistas de Salamanca CF
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
SD Logrones
-
-
CD Arenteiro
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Morocco Botola Pro
Fath Union Sportive Rabat
-
-
Jeunesse Sportive Soualem
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Maghrib Association Tetouan
-
-
Raja Casablanca
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Olympique de Safi
-
-
Renaissance Zemamra
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  England Northern League Division One East
Grantham Town
-
-
North Ferriby
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ossett United
-
-
Consett
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Cleethorpes Town
-
-
Carlton Town
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Iceland League Cup, Group 3
HK Kopavogur
-
-
Thor Akureyri
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  England Northern League Division One Midlands
Sutton Coldfield Town FC
-
-
Bedworth United FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Finland U20 League
HJK Helsinki U20
-
-
Atlantis U20
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۰
Mikkelin Palloilijat MP U20
-
-
FC Honka U20
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Germany Verbandsliga
SV Eintracht Wald-Michelbach
-
-
Rot-Weiss Frankfurt
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
Pevidem SC
-
-
CDC Montalegre
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Real Valladolid B
-
-
Arandina CF
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Guijuelo
-
-
Real Aviles CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Union Popular Langreo
-
-
Marino de Luanco
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Coruxo CF
-
-
Real Oviedo II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Scotland Highland League
Buckie Thistle
-
-
Clachnacuddin
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  England Southern League Premier Division Central
Long Eaton United FC
-
-
Stourbridge FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Belgium First Division A
RWD Molenbeek
-
-
Oud-Heverlee Leuven
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
K. Sint-Truidense
-
-
KVC Westerlo
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
KV Mechelen
-
-
KV Kortrijk
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Spain LaLiga 2
Racing Santander
-
-
Leganes
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Villarreal CF B
-
-
Real Zaragoza
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Eibar
-
-
RCD Espanyol
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Northern Ireland Premiership
Crusaders FC
-
-
Glenavon FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Linfield FC
-
-
Ballymena United FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Loughgall
-
-
Carrick Rangers
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
CD Numancia U19
-
-
CF Rayo Majadahonda U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Rayo Vallecano U19
-
-
UD San Sebastian de los Reyes U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
Sertanense FC
-
-
GD Vitoria de Sernache
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Scotland League Two
Dumbarton
-
-
Stranraer
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Vitoria Setubal
-
-
Sintrense
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  England Northern Premier League
Stafford Rangers
-
-
Guiseley
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ilkeston FC
-
-
Radcliffe Borough
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Atherton Collieries
-
-
Macclesfield FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
FC Grand-Saconnex
-
-
FC Sion II
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
US Terre Sainte
-
-
Yverdon Sport FC II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CS Chenois
-
-
Meyrin
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Team Vaud Lausanne II
-
-
FC La Chaux De Fonds
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Jordan Jordan League
Ma'an
-
-
Al Jalil
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Shabab AL Ordun
-
-
Al Hussein
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Croatia HNL
NK Varazdin
-
-
HNK Hajduk Split
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
NK Istra 1961 Pula
-
-
NK Rudes Zagreb
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۰
  France Ligue 2
AS St. Etienne
-
-
Annecy FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
US Concarneau
-
-
Stade Laval
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Girondins de Bordeaux
-
-
EA Guingamp
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
US Quevilly-Rouen Métropole
-
-
Paris FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Valenciennes FC
-
-
Rodez Aveyron
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Grenoble Foot 38
-
-
Pau FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AC Ajaccio
-
-
SC Amiens
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
A.J. Auxerre
-
-
SC Bastia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
ES Troyes AC
-
-
Dunkerque
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Montecasillas FC
-
-
CA Pulpileno
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Alcantarilla FC
-
-
Balsicas Atletico
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
CF Lorca Deportiva
-
-
Real Murcia B
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Northern Ireland Championship 1
Knockbreda Parish
-
-
Dergview
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Institute FC Londonderry
-
-
Newington FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Cyprus 1. Division
Ethnikos Achnas FC
-
-
Karmiotissa Pano Polemidion
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
AEL Limassol
-
-
AE Zakakiou
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Nea Salamis Famagusta FC
-
-
Othellos Athienou
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Botswana Premier League
Security Systems FC
-
-
Gaborone United
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Valle de Egues
-
-
Izarra
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Mutilvera
-
-
UD Logrones
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
AD San Juan Pamplona
-
-
CD Brea
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Arenas Club de Getxo
-
-
SD Gernika Club
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Scotland Lowland League
Celtic B
-
-
Berwick Rangers
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Gretna 2008
-
-
Cumbernauld Colts FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Civil Service Strollers
-
-
Stirling University FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Linlithgow Rose CFC
-
-
Edusport Academy Caledonian Braves
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Albion Rovers FC
-
-
Bo'ness United FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
East Stirlingshire
-
-
Edinburgh University
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  England National League South
Worthing FC
-
-
Braintree Town FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Hampton & Richmond Borough
-
-
Farnborough FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Weston-super-Mare FC
-
-
Eastbourne Borough FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Tonbridge Angels FC
-
-
Slough Town FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Chippenham Town FC
-
-
Dover Athletic FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
St. Albans City
-
-
Welling United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Dartford FC
-
-
Taunton Town
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Truro City FC
-
-
Hemel Hempstead Town FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Chelmsford City
-
-
Yeovil Town
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Iceland League Cup, Group 4
Vikingur Reykjavik
-
-
KA Akureyri
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Portugal Liga 3
Lusitania Lourosa
-
-
Academica de Coimbra
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Felgueiras 1932
-
-
FC Alverca
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CD Trofense
-
-
Fafe
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Sporting Braga B
-
-
Sporting Covilha
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  England Southern League Premier Division South
Hanwell Town
-
-
Swindon Supermarine
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Merthyr Town
-
-
Hayes & Yeading FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
Albacete Balompie U19
-
-
Elche U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Kelme U19
-
-
EFB Miguelturra U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Spain Primera Federacion, Group 2
San Fernando Club Deportivo
-
-
Atletico Madrid B
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Real Madrid B
-
-
Real Murcia
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CD Alcoyano
-
-
Malaga CF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Almeria U19
-
-
Xerez Deportivo FC U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
Constancia
-
-
CE Mercadal
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Belgium First Division B
Anderlecht II
-
-
FC Verbroedering Dender EH
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Liege FC
-
-
Standard Liege II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
KV Oostende
-
-
Club Brugge II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Italy Serie C, Group B
AC Ancona
-
-
Rimini Calcio
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Recanatese
-
-
Vis Pesaro 1898
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 2
Deportiva Venados
-
-
Sporting Canamy
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
UC Cartes
-
-
SDA Albericia
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Brazil Paulista Serie A1
Ituano SP
-
-
Bragantino Red Bull
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Novorizontino SP
-
-
EC Agua Santa SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Paulista Serie A3
AD São Caetano do Sul
-
-
Matonense SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Paulista Serie A2
Portuguesa Santista SP
-
-
Comercial SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC Sao Bento
-
-
Oeste Itapolis
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
EC XV de Novembro (Piracicaba)
-
-
Primavera SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Goiano 1
Ipora EC
-
-
Vila Nova GO
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Piauiense
4 de Julho
-
-
Parnahyba PI
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Belgium First Amateur Division
Royal Excelsior Virton
-
-
KAA Gent II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
KSC Lokeren-Temse
-
-
KSK Heist
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Charleroi II
-
-
Hoogstraten VV
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Africa CAF Champions League Group C
Etoile Sportive Sahel
-
-
Esperance Tunis
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV B
SC City Pirates Antwerpen
-
-
Lebbeke
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Carioca 1
Audax Rio RJ
-
-
Botafogo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Greece Super League
Lamia 1964
-
-
AEK Athens
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Panserraikos
-
-
PAE APS Atromitos Athens
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Brazil Mineiro 1
Ipatinga
-
-
Democrata Gov Valadares
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
America Mineiro MG
-
-
Atletico Mineiro
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Uberlandia MG
-
-
Athletic Club MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Gaucho 1
Gremio Esportivo Brasil RS
-
-
EC Juventude
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
SER Caxias
-
-
Avenida
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Brazil Pernambucano 1
Flamengo de Arcoverde
-
-
Retro FC Brasil
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Nautico Capibaribe
-
-
Sport Club do Recife
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Israel Liga Bet South
AC Hamachtesh Givataim
-
-
Hapoel Hod Hasharon Irony
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Brazil Matogrossense
Cuiaba MT
-
-
Nova Mutum EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Ireland Premier Division
Sligo Rovers FC
-
-
Derry City
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Peru Liga 1 - Apertura
Sport Boys
-
-
Cusco FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Utc de Cajamarca
-
-
Universitario de Deportes
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Nigeria NPFL
Doma United FC
-
-
Enugu Rangers
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Italy Serie C, Group A
US Pergolettese
-
-
Pro Vercelli
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
AC Pro Sesto
-
-
AC Trento
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
US Alessandria 1912
-
-
Albinoleffe
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Padova
-
-
F.C. Arzignano Valchiampo
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Switzerland Challenge League
AC Bellinzona
-
-
FC Vaduz
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Baden
-
-
Stade Nyonnais
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Algeria Ligue 1
CS Constantine
-
-
ASO Chlef
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
MC Oran
-
-
US Souf
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Oyonesa
-
-
Casalarreina CF
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Africa CAF Champions League Group D
Young Africans
-
-
CR Belouizdad
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
San Sebastian De Los Reyes
-
-
UD Montijo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Guadalajara
-
-
Cacereno
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Austria Bundesliga
FC Red Bull Salzburg
-
-
SC Austria Lustenau
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
LASK Linz
-
-
Wolfsberger Athletik Club
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SC Rheindorf Altach
-
-
TSV Hartberg
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
Pobla de Mafumet CF
-
-
Reus FC Reddis
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
SE Penya Independent
-
-
CD La Nucia
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 3
Winterthur II
-
-
FC Kosova
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Luxembourg National Division
AS Jeunesse Esch
-
-
Racing FC Union Letzebuerg
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Iceland League Cup, Group 1
UMF Grindavik
-
-
IF Vestri
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Slovenia Prva liga
Aluminij
-
-
NK Olimpija Ljubljana
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Switzerland Super League
FC St. Gallen
-
-
FC Stade Lausanne Ouchy
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Yverdon-Sports
-
-
FC Basel
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Grasshopper Club Zurich
-
-
FC Luzern
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Germany Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
-
-
SC St Tonis 11/20
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  France National 2, Group B
Angers II
-
-
Bergerac Perigord FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  France National 2, Group A
AS Cannes
-
-
Etoile FC Frejus Saint-Raphael
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  France National 2, Group C
Boulogne
-
-
Chateaubriant
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Racing Club de France
-
-
US St. Malo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Bastia-Borgo
-
-
FCM Aubervilliers
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Netherlands Derde Divisie
SV Meerssen 1918
-
-
BVV Barendrecht
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Guatemala Primera Division
Universidad de San Carlos
-
-
Heredia
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Sevilla Atletico
-
-
Aguilas FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Federacion Women
Victoria CF Coruna (W)
-
-
Umia CF (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 6
Orebro SK
-
-
Kalmar FF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
AIK
-
-
Gefle IF
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Kepez Belediye Antalya
۳
۱
Karabuk Idman Yurdu
Finished
۱۴:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok SSA
-
-
KS Ruch Chorzow
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
KKS Lech Poznan
-
-
Slask Wroclaw
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Stal Mielec
-
-
Rakow Czestochowa
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Poland 1. Division
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۱
۲
OKS Odra Opole
inprogress
۱۵:۱۰
Wisla Plock
-
-
GKS Dospel Katowice
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
1928 Bucaspor
۱
۰
Ankara Demirspor
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Arnavutkoy
۱
۲
Iskenderun
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil
Real Madrid U19
۵
۰
Union Adarve U19
Finished
۱۴:۳۰
Arucas CF U19
۱
۳
CD Sobradillo U19
Finished
۱۴:۳۰
Santutxu U19
۰
۰
Antiguoko KE U19
Finished
۱۵:۰۰
SD Eibar U19
۰
۰
CD Vasconia U19
Finished
۱۵:۰۰
CD Julio Suarez U19
-
-
UD San Fernando U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Vietnam V-League
Binh Dinh
۲
۱
Nam Dinh
Finished
۱۴:۳۰
Ha Noi
۱
۰
Ho Chi Minh
inprogress
۱۵:۴۵
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Akhisar Belediye GS
۱
۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Huetor Tajar
۰
۰
Atletico Melilla CF
inprogress
۱۵:۰۰
  Hungary NB I
Zalaegerszegi TE
۳
۱
Kecskemeti TE
Finished
۱۵:۰۰
Diosgyor VTK
-
-
MOL Fehervar FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Dugopolje
۰
۰
NK Sibenik
inprogress
۱۵:۲۰
HNK Cibalia Vinkovci
-
-
Orijent 1919
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Sportivo Luqueno Reserves
۳
۲
General Caballero Reserve
Finished
۱۴:۰۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 2
Orgryte IS
۳
۲
IF Elfsborg
inprogress
۱۵:۳۰
Degerfors IF
۲
۱
GAIS
inprogress
۱۵:۳۰
  Israel Liga Bet North
MS Shefaram
۲
۱
Ahi Akko
inprogress
۱۵:۳۰
Hapoel Ironi Arraba
۱
۰
Ironi Bnei Kabul
inprogress
۱۶:۳۰
Ihud Bnei Baka
۰
۰
Ihud Bnei Kfar Kara
inprogress
۲۰:۳۰
Hapoel Ironi Karmiel
-
-
FC Tzeirei Tamra
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Beitar Naharia
-
-
FC Ahva Kfar Manda
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 1
Varbergs BoIS FC
۱
۳
Osters IF
inprogress
۱۵:۳۰
Lulea IFK
۰
۷
Malmo FF
inprogress
۱۵:۳۰
  Wales Cymru South
Ammanford AFC
۲
۱
Briton Ferry Athletic FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Zvijezda 09
۰
۰
FK Sarajevo
inprogress
۱۵:۳۰
FK Velez Mostar
-
-
FK Borac Banjaluka
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Duneberger SV
۲
۰
Buchholz
inprogress
۱۵:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
Stabaek IF (W)
۱
۰
Roa (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Seychelles Premier League
Foresters FC
۱
۱
Light Stars FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Cordoba B
۱
۱
CD Utrera
Finished
۱۴:۳۰
  Finland Liigacup, Group A
EIF Ekenas
۲
۵
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۴:۰۰
  Djibouty Division 1
CF Gendarmerie Nationale
۱
۱
AS Djibouti Telecom
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Broadmeadow Magic (W)
۳
۲
New Lambton FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Spain Regional League
CD Laguna
۰
۲
Atletico San Juan de Tenerife
Finished
۰۰:۳۰
  Trinidad And Tobago TT Premier League
AC Port Of Spain
۰
۰
1976 FC Phoenix
Finished
۰۰:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Universidad Central de Venezuela
۱
۱
Monagas SC
Finished
۰۲:۳۰
  Nicaragua Primera Division
UNAN Managua
۱
۳
Managua FC
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
CA Union Villa Krause
۱
۲
Atenas De Pocito
Finished
۰۴:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
Malacateco
۳
۰
Coban Imperial
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Maitland FC Reserves
۰
۱
Valentine Phoenix Reserves
Finished
۰۵:۰۰
Lake Macquarie City Reserves
۲
۴
Lambton Jaffas FC Reserves
Finished
۰۹:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Cobras Reserves
۱
۱
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۵:۳۰
West Torrens Birkalla Reserves
۳
۲
West Adelaide Reserves
Finished
۰۵:۳۰
Salisbury Utd Reserves
۴
۳
Vipers Reserves
Finished
۰۵:۴۵
Cumberland United Reserves
۲
۲
Sturt Lions Reserves
Finished
۰۵:۴۵
Western Strikers Reserves
۴
۳
Fulham United Reserves
Finished
۰۵:۴۵
  Uganda Super League Women
Kampala Queens (W)
-
-
Asubo Gafford (W)
Cancelled
۱۰:۳۰
Wakiso Hills (W)
-
-
Uganda Martyrs (W)
Cancelled
۱۰:۳۰
  Turkey 1. Lig
Bandirmaspor
۴
۱
Umraniyespor
Finished
۱۴:۰۰
Corum Belediyespor
۱
۰
Bodrumspor
inprogress
۱۶:۳۰
Adanaspor FK
-
-
Goztepe AS Izmir
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Thailand Thai League 3
Maejo United
۴
۱
Khelang United
Finished
۱۲:۳۰
Marines Eureka FC
۱
۱
BFB Pattaya City
Finished
۱۲:۳۰
Chachoengsao FC
۰
۱
Kabin United
Finished
۱۲:۳۰
Pluakdaeng United FC
۲
۳
Fleet FC
Finished
۱۲:۳۰
Nakhonratchasima United FC
۰
۴
Udon United FC
Finished
۱۲:۳۰
Khonkaen Mordindang FC
۰
۲
Khonkaen FC
Finished
۱۲:۳۰
  Kenya Cup
FC Talanta
۰
۱
Bungoma Superstars
Finished
۱۲:۳۰
Kenya Police FC
۰
۰
Posta Rangers FC
inprogress
۱۵:۴۵
  Hungary 1st Division U19
Ferencvarosi TC U19
۱
۴
Vasas Budapest U19
Finished
۱۲:۳۰
  Finland Ykkoscup
Mikkelin Palloilijat MP
۰
۲
Jippo Joensuu
Finished
۱۳:۳۰
SalPa Salo
۱
۰
FC TPS Turku
inprogress
۱۶:۳۰
  Rwanda League Women
Inyemera (W)
۲
۰
Indahangarwa WFC (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Poland II Liga
Olimpia Elblag
۲
۱
Skra Czestochowa
Finished
۱۳:۳۰
Lech Poznan II
۰
۰
Olimpia Grudziadz
Finished
۱۴:۳۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
۳
۰
Chojniczanka Chojnice
inprogress
۱۵:۱۵
KS Hutnik Krakow
۰
۱
GKS Jastrzebie
inprogress
۱۵:۳۰
KKS 1925 Kalisz
-
-
Pogon Siedlce
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sandecja Nowy Sacz
-
-
Zaglebie Lubin II
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Greece U19 Super League
Panaitolikos U19
۰
۲
PAOK Salonika U19
Finished
۱۳:۳۰
Kifisias FC U19
۰
۰
Panathinaikos U19
inprogress
۱۶:۳۰
Lamia U19
۰
۰
AEK Athens U19
inprogress
۱۷:۰۰
Aris Thessaloniki U19
۰
۰
Volos NPS U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Slovakia 1. Liga Women
MFK Ruzomberok (W)
۳
۱
Dukla Banska Bystrica (W)
Finished
۱۳:۳۰
SKF Zilina (W)
-
-
FK AS Trencin (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Petrzalka (W)
-
-
GFC Topolcany (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Romania Liga I
FC UTA Arad
۱
۰
SC FC Petrolul Ploiesti
inprogress
۱۵:۳۰
FC Farul Constanta
-
-
Otelul Galati
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CSMS Iasi
-
-
Rapid Bucuresti
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Lebanon Premier League
Shabab Al-Ghazieh
۱
۰
Al Ahli Nabatieh
inprogress
۱۵:۴۵
Al Ansar Beirut
۰
۰
Al Bourj
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
FC Bavois
-
-
Etoile Carouge FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Paradiso
-
-
Servette II
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Italy Campionato Primavera 3
Virtus Francavilla U19
۰
۰
Potenza Calcio U19
inprogress
۱۷:۰۰
AP Turris Calcio ASD U19
۰
۰
Vis Pesaro U19
inprogress
۱۷:۰۰
Rimini U19
۰
۰
US Fiorenzuola U19
inprogress
۱۷:۰۰
Arzignano Valchiampo U19
۰
۰
Pro Vercelli U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Tunisia Ligue 1
EGS Gafsa
۰
۰
Bizertin
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
TuRa Bremen
۲
۰
OSC Bremerhaven
inprogress
۱۶:۳۰
  South Africa NedBank FA Cup
JDR Stars
۰
۰
Hungry Lions FC
inprogress
۱۶:۳۰
Platinum City Rovers
۰
۰
Moroka Swallows
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Nordmark Satrup
۴
۰
TSV Bordesholm
inprogress
۱۶:۳۰
Eckernforder SV
۲
۰
SC Weiche Flensburg 08 II
inprogress
۱۶:۳۰
MTSV Hohenwestedt
-
-
Eichede
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Africa CAF Champions League Group B
Jwaneng Galaxy FC
۰
۰
WAC Wydad Casablanca
inprogress
۱۶:۳۰
  Zanzibar Premier League
Jamhuri
۰
۰
Kipanga FC
inprogress
۱۶:۴۵
  Netherlands Tweede Divisie
HHC Hardenberg
۰
۰
VV Noordwijk
inprogress
۱۷:۰۰
Excelsior Maassluis
۰
۰
SV Spakenburg
inprogress
۱۷:۰۰
ACV Assen
۰
۰
Kozakken Boys
inprogress
۱۷:۰۰
FC Lisse
۰
۰
Almere City Reserves
inprogress
۱۷:۰۰
Scheveningen
۰
۱
Sparta Rotterdam Reserves
inprogress
۱۷:۰۰
Koninklijke HFC
-
-
ADO '20
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Amsterdam FC
-
-
GVVV Veenendaal
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Rijnsburgse Boys
-
-
De Treffers
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Italy Campionato Primavera 4
Monterosi Tuscia U19
۰
۰
AZ Picerno ASD U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Novara U19
۰
۰
Mantova U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Montenegro First League
FK Rudar Plevlja
۱
۰
FK Buducnost Podgorica
inprogress
۱۶:۳۰
Mladost DG
۰
۰
FK Mornar Bar
inprogress
۱۶:۳۰
FK Jezero Plav
۰
۰
FK Jedinstvo Bijelo Polje
inprogress
۱۷:۰۰
  Austria 2. Liga
Grazer AK 1902
۱
۰
FC Dornbirn
inprogress
۱۷:۰۰
SC Bregenz
۰
۰
SKU Amstetten
inprogress
۱۷:۰۰
SK Sturm Graz II
۰
۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone E
US Gavorrano
۰
۰
ASD Seravezza Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
  Croatia 3. NL
NK Vodice
۰
۰
RNK Split
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone F
SSD San Nicolo Notaresco
۰
۰
Vastogirardi
inprogress
۱۷:۰۰
  Morocco Botola 2
WAF Fes
-
-
Kawkab AC Marrakech
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FC Slovan Liberec
-
-
FK Jablonec nad Nisou 97
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Banik Ostrava
-
-
Bohemians 1905
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FK Teplice
-
-
MFK Karvina
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Hradec Kralove
-
-
FK Mlada Boleslav
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Viktoria Plzen
-
-
FC Trinity Zlín
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Croatia 2. NL
NK Dugo Selo
-
-
NK KRK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
NK Trnje
-
-
NK Hrvace
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Krizevci
-
-
NK Bjelovar
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
NK Mladost Zdralovi
-
-
Karlovac
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  France National 3
Vaulx en Velin
-
-
Ain Sud Foot
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
US Feurs
-
-
FC Espaly
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Reims II
-
-
Reims Sainte-Anne
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Lille II
-
-
AFC Compiegne
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Burundi Premier League
Vital'O FC
-
-
Tigre Noir CS
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Inter Stars
۰
۰
Magara Young Boys
inprogress
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
VfB Eichstatt
۱
۲
SSV Jahn Regensburg II
inprogress
۱۶:۳۰
FC Ingolstadt 04 II
۲
۰
Spvgg Hankofen-Hailing
inprogress
۱۶:۳۰
FC Coburg
۰
۱
SV Fortuna Regensburg
inprogress
۱۶:۳۰
ASV Neumarkt
۰
۰
DJK Ammerthal
inprogress
۱۶:۳۰
  Lebanon Division 2
Al Egtmaaey Trablos
۱
۲
Sporting Club Beirut
inprogress
۱۵:۴۵
Salam Zgharta
۲
۱
Irshad Shahim
inprogress
۱۵:۴۵
  Iceland League Cup, Group 2
Fylkir Reykjavik
۰
۱
IR Reykjavik
inprogress
۱۶:۳۰
Throttur Reykjavik
-
-
IBV Vestmannaeyjar
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Wales Premier League
Pontypridd Town
۲
۰
Colwyn Bay
inprogress
۱۵:۴۵
Newtown AFC
-
-
Bala Town
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Germany Oberliga NOFV South
VfB 1921 Krieschow
۲
۰
FSV Motor Marienberg
inprogress
۱۶:۰۰
FC Grimma
۰
۱
Bischofswerdaer FV
inprogress
۱۶:۰۰
Ludwigsfelder FC
۰
۰
VfL Halle 1896
inprogress
۱۶:۰۰
  Albania Kategoria e Pare
FK Vora
۱
۰
Apolonia Fier
inprogress
۱۶:۰۰
  Serbia Super Liga
FK Radnik Surdulica
۰
۰
Partizan Belgrade
inprogress
۱۶:۱۵
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
-
-
FK Cukaricki Stankom
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Zeleznicar Pancevo
-
-
FK TSC Backa Topola
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Algeria Ligue 2
WA Mostaganem
۰
۰
RC Kouba
inprogress
۱۶:۳۰
Js Ghir Abadla
۰
۱
ES Mostaganem
inprogress
۱۶:۳۰
Olympique Magrane
۰
۰
HB Chelghoum Laid
inprogress
۱۶:۳۰
NRB Telaghema
۰
۰
AS Ain M'lila
inprogress
۱۶:۳۰
USM Annaba
۰
۰
Olympique Akbou
inprogress
۱۶:۳۰
Temouchent
۱
۰
JSM Tiaret
inprogress
۱۶:۳۰
MSP Batna
۰
۰
USM El Harrach
inprogress
۱۶:۳۰
MCB Oued Sly
۰
۰
WA Boufarik
inprogress
۱۶:۳۰
ESM Kolea
۰
۰
NA Hussein Dey
inprogress
۱۶:۳۰
MC El Eulma
۰
۱
AS Khroub
inprogress
۱۶:۳۰
GC Mascara
۰
۰
RC Arba
inprogress
۱۶:۳۰
Olympique Medea
۰
۰
SKAF Khemis Miliana
inprogress
۱۶:۳۰
RB Ouargla
-
-
IB Khemis El Khechna
inprogress
۱۶:۳۰
JS Bordj Menaiel
۰
۰
E Sour El-Ghozlane
inprogress
۱۶:۳۰
  Cyprus 2. Division
Achyronas Onisillos
۲
۰
Akritas Chlorakas
inprogress
۱۶:۳۰
Digenis Morphou
۲
۲
PAEEK
inprogress
۱۶:۳۰
Ayia Napa
۱
۰
ASIL FC Lysi
inprogress
۱۶:۳۰
Ermis Aradippou
۰
۱
Enad Polis Chrysochous
inprogress
۱۶:۳۰
MEAP Nisou
۱
۰
PO Xylotympou 2006
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Karbach
-
-
TSG Pfeddersheim
inprogress
۱۶:۳۰
FV Engers 07
۰
۲
FV Diefflen
inprogress
۱۶:۳۰
FC Bitburg
۰
۰
FK Pirmasens
inprogress
۱۶:۳۰
FV Dudenhofen
۰
۱
VfR Wormatia Worms
inprogress
۱۶:۳۰
  Zambia Super League
Nkana FC
۰
۰
Forest Rangers
inprogress
۱۶:۳۰
Green Buffaloes
۲
۱
Konkola Blades
inprogress
۱۶:۳۰
Red Arrows
-
-
Mufulira Wanderers
inprogress
۱۶:۳۰
Kabwe Warriors
۰
۰
Prison Leopards
inprogress
۱۶:۳۰
FC MUZA
۱
۰
Green Eagles
inprogress
۱۶:۳۰
Kansanshi Dynamos
۰
۱
Nkwazi
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
Kalamata
۰
۰
Olympiacos Piraeus B
inprogress
۱۶:۳۰
  Armenia Premier League
FC Ararat Yerevan
۰
۰
West Armenia
inprogress
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Police FC
۰
۰
AS Kigali
inprogress
۱۶:۳۰
Muhazi United
۱
۰
Etoile de L'Est
inprogress
۱۶:۳۰
Amagaju
۱
۰
Gasogi Utd
inprogress
۱۶:۳۰
Marines FC
۱
۰
Kiyovu Sport
inprogress
۱۶:۳۰
  Wales Cymru North
Flint Town United
۲
۰
Bangor 1876
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
TSG Balingen
۰
۰
TSV Steinbach
inprogress
۱۶:۳۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۰
۰
SGV Freiberg
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
FC Normannia Gmund
۱
۲
FV Ravensburg
inprogress
۱۶:۳۰
Denzlingen
۱
۰
TSG Backnang
inprogress
۱۶:۳۰
FC Holzhausen
۲
۱
SSV Reutlingen 05
inprogress
۱۶:۳۰
1. FC Pforzheim 1896
-
-
ATSV Mutschelbach
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Thermaikos Thermis
۰
۰
Niki Efkarpia
inprogress
۱۶:۳۰
  North Macedonia Second League
Detonit Plackovica
۰
۰
FK Skopje
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
Rotenburger
۱
۱
SV Meppen II
inprogress
۱۶:۳۰
STK Eilvese
۰
۰
Schwarz-Weis Rehden
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga West
SC Wiedenbruck
۰
۰
FC Bocholt 1900
inprogress
۱۶:۳۰
1. FC Koln II
۰
۰
Borussia Monchengladbach II
inprogress
۱۶:۳۰
SV Lippstadt 08
۰
۰
Fortuna Koln
inprogress
۱۶:۳۰
SV Rodinghausen
۰
۰
FC Schalke 04 II
inprogress
۱۶:۳۰
FC Wegberg-Beeck
۰
۱
Wuppertaler SV Borussia
inprogress
۱۶:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۲
۰
FC Gutersloh 2000
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Alagoano
CS Alagoano AL
-
-
SC Penedense
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید